کجا می توان تخت بیمارستانی را اجاره کرد و جهت اجاره تخت بیمارستانی اقدام کرد؟

اینکه کجا و چگونه می توان یک مجموعه اجاره عالی برای اجاره تجهیزات پزشکی مانند تخت بیمارستانی پیدا کرد، یکی از مهمترین مسائل است. تجهیزات پزشکی مناسب می تواند زندگی بیماران با تحرک محدود یا بیماری های خاصی را که برای زندگی راحت به مهارت های تخصصی و اولیه نیاز دارند، تغییر دهد. با این حال، همه بیماران توانایی مالی برای خرید تجهیزات مورد نیاز برای ساده کردن زندگی و مراقبت از خود را ندارند. بنابراین، بسیاری از بیماران و عزیزانشان به شرکت‌های اجاره تجهیزات پزشکی متکی هستند تا آنچه را که نیاز دارند تهیه کنند. خرید تجهیزات پزشکی با این منابع مالی محدود سخت خواهد شد. هر از گاهی، بیماران ممکن است بخواهند یک دستگاه را قبل از سرمایه گذاری روی آن امتحان کنند. پس اجاره تخت بیمارستانی بهترین راه است.

همانطور که میدانید تخت بیمارستانی یکی از تجهیزات مهمی است که نه تنها در بیمارستان‌ها بلکه در منزل بیماران، خانه سالمندان، سالن های ماساژ، کلینیک ها و مطب ها و … مور استفاده قرار میگیرد. با توجه به هزینه بالای این تخت ها خرید آن از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست بنابراین عموما نیازمندان این تخت ها درصدد اجاره تخت بیمارستانی هستند. از این رو شرکت تجهیزات پزشکی  اکبری میکوشد با اجاره تخت های استاندارد و با هزینه مناسب، به مشتریان خود کمک کند.

اجاره تخت بیمارستانی

.تخت بیمارستانی تختی است که برای آرامش حال بیماران طراحی و ساخته می گردد. با توجه به اینکه نام آن بیمارستانی است.اما امروزه عمدتا آن را برای استفاده بیماران و عزیزان خود در خانه استفاده می کنند

یک تخت خوب دارای ویژگی های زیر است:

 • بهتر است که ارتفاع تخت، قسمت سری یا بالایی آن و قسمت پایین تخت قابل تنظیم باشد.
 •  کنترل زیر سر بیمار جهت سهولت در غذا خوردن جابجایی و مسلط شدن حرکت های بیمار.
 • تنظیم زیر پای بیمار جهت تقسیم فشار بر نقاط مختلف بدن.
 • تنظیم ارتفاع تخت جهت سهولت کار پرستار و یا همراه بیمار.
 •  دارا بودن ریل ها و حفاظ های محکم با قابلیت باز و بسته شدن برای جلوگیری از افتادن بیمار از روی تخت باشد.
 • دارای تنظیم کننده هایی برای کنترل اتوماتیک باشد.
 •  قابلت شستشو و ضد عفونی  داشته باشد.

قیمت اجاره تخت بیمارستانی

برای اجاره قیمت های مختلفی وجود دارد که با توجه به ویژگی هایی که تخت دارد می تواند متغیر باشد. شما باید ببینید هر تخت چه آپشن هایی دارد که مناسب بیمار شماست و بر این اساس در فروشگاه‌های مختلف به مقایسه آن‌ها بپردازید. توجه داشته باشید که لزوما استفاده از هر نوع تختی بدون مشورت با مشاور می‌تواند از نظر جسمی و مالی برای شما زیان بار باشد پس حتما با مشاوران ما در تماس باشید. در جدول زیر قیمت‌ها به شما نشان داده شده است. در آسام طب تمامی تلاش بر این است که محصولات با قیمت مناسب نسبت به سایر مراکز ارائه شود.

نوع تخت مدت زمان اجاره قیمت اجاره تخت (تومان)
تک شکن
یک ماه 1,000,000
دو شکن
یک ماه 1,000,000
سه شکن
یک ماه 1,000,000
برقی
یک ماه 1,000,000
مکانیکی دو هفته در حال حاضر ناموجود
یک ماه در حال حاضر ناموجود

انواع تخت های بیمارستانی برای اجاره

در این بخش به شما انواع این تخت ها را معرفی می کنیم تا بتوانید بر اساس تجویز پزشک یکی از آن ها را انتخاب کنید. تمامی تخت‌های آسام طب از کیفیت و استاندارد بالایی برخوردار هستند؛ اما از نظر نوع بیماری هر تخت برای نوع خاصی از بیماری ها ساخته شده است. همچنین در انتخاب تخت متناسب باید وزن و سن فرد بیمار در نظر گرفته شود تا بتواند بهترین استفاده را از تخت ببرد. در زیر انواع این تخت ها به شما معرفی می شوند تا با آگاهی بیشتری اقدام به خرید تخت نمایید.

اجاره تخت بیمارستانی

 

 

 • تخت برقی: پانزده روزه 850/000 تومان و ماهیانه 1/300/000 تومان
 • تخت مکانیکی یک شکن: پانزده روزه 300/000 و ماهیانه 500/000 تومان
 • تخت مکانیکی دو شکن: پانزده روزه 500/000 و ماهیانه 700/000 تومان

انواع تخت های بیمارستانی: مکانیکی ، نیمه الکترونیکی و فول الکترونیکی (برقی) تک شکن، دو شکن و سه شکن موجود می باشد.
با یک تماس تجهیزات و لوازم پزشکی مورد نیاز خود را با قیمت مناسب درب منزل تحویل بگیرید. نصب، راه اندازی و آموزش دستگاه ها توسط پرسنل مجرب.

اجاره نواع تخت بیمارستانی

اصولاً تخت های بیمارستانی را می توان به سه گزینه تقسیم کرد: یک تخت دستی ، یک تخت نیمه برقی و یک تخت کامل برقی.

تخت بیمارستانی دستی

ویژگی این تختخواب ها عدم توانایی تنظیم برق است. تخت های دستی بیمارستان به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از میل لنگ دستی که در پایه یا سر تخت قرار دارد ، موقعیت سر یا قسمت های پا را تنظیم کنند.

طرفداران:

 • این تخت ها غالباً قیمت پایین تری نسبت به نمونه های برقی خود دارند.
 • آنها یک راه حل عالی برای بیمارانی که نیاز به تنظیم موقعیت بیشتری نیاز ندارند ، ارائه می دهند.

موارد منفی:

تخت بیمارستانی دستی تنظیم کمتری نسبت به تخت های برقی دارند و اغلب فقط تنظیم سر یا پا را شامل می شوند بدون اینکه تنظیم ارتفاع تخت را شامل شوند. اگر کاربر قدرت بازو یا تحرک لازم برای کارکردن مستقیم میل لنگ را نداشته باشد ، ممکن است برای کمک به یک مراقب نیاز باشد.

اجاره تخت بیمارستانی نیمه برقی

این تخت ها دارای قابلیت تنظیم دستی و برقی هستند ، معمولاً قسمت های سر و پایه تخت را می توان به صورت برقی تنظیم کرد ، این در حالی که ارتفاع تخت به صورت دستی با لنگ تنظیم می شود. تخت بیمارستان نیمه برقی بین هر دو تخت دستی و تخت برقی بهترین است.

طرفداران:

 • تنظیم سر و پا به شکل برقی که تغییر مکان آسان تری را ارائه می دهد.
 • راه حل عالی برای افرادی که نیاز به سازگاری بیشتری با اینگونه تخت بیمارستانی دارند اما هزینه یک تخت کامل برقی را نمی خواهند بپردازند.
 • تنظیم سر و پا را بیمار می تواند بدون کمک و به راحتی انجام دهد.

موارد منفی:

 • در صورت نیاز به تنظیم دستی ، دشوار است.
 • اغلب گرانتر از تختخوابهای کاملاً دستی هستند.
 • اجاره تخت های بیمارستان برقی

  تنظیم کامل تخت بیمارستانی برقی هم در بخشهای تخت و هم در ارتفاع ، زندگی را برای بیماران و هم برای مراقبان آسانتر می کند ، به همین دلیل تخت بیمارستانی کاملاً برقی نوع تختی است که معمولاً در مراکز درمانی استفاده می شود.

   

  طرفداران:

  • بیماران می توانند با لمس یک دکمه به راحتی تنظیمات تختخواب را انجام دهند.
  • ایده آل برای استفاده در هر محیط مراقبت از بیمار و تامین نیازهای مورد نظر بیمار.
  • راه حل عالی برای بیمارانی که به جابجایی مکرر یا مراقبت بیشتر با قدرت بدنی كمتر نیاز دارند.

  موارد منفی:

  • این نوع تخت بیمارستان معمولاً گرانترین نوع است
  • علاوه بر این سه دسته ، چندین طرح مخصوص تختخواب نیز وجود دارد که پاسخگوی نیازهای منحصر به فرد افراد هستند.

  تخت بیمارستانی باریاتریک به گونه ای طراحی شده اند که نسبت به یک تخت بیمارستان استاندارد عریض تر و قویتر بوده و جابجایی بهتری برای کاربران با وزن بیشتر یا سنگین تر ارائه می دهند. این به طور معمول شامل یک تخت خواب بزرگتر و یک تشک است که به طور خاص برای بیماران چاق طراحی شده است. این تختخوابهای سنگین و مقاوم می توانند تا 54 اینچ عرض و 88 اینچ طول داشته باشند و کاربر با وزن تا 100 کیلوگرم را در خود جای دهد.

  تخت بیمارستانی باریاتریک مانند تخت های بیمارستانی استاندارد هستند ، تنها تفاوت در این است که دامنه قد آنها بیشتر است و باعث می شود تخت تقریباً تا ارتفاع کف پایین بیاید. این تخت ها به طور خاص برای جلوگیری از سقوط طراحی شده اند و به کسانی که ممکن است در بلند شدن از رختخواب یا بلند شدن از تخت مشکل داشته باشند کمک می کند.

  نحوه انتخاب:

  هنگامی که به فکر خرید تخت بیمارستان برای یکی از عزیزان خود هستید تا آن را در خانه خود استفاده کند ، بهتر است ابتدا نیازهای کاربر را ارزیابی کنید تا مطمئن شوید از امنیت و راحتی برخوردار است.

  کاربر چقدر همراه است؟

  هنگام انتخاب تخت بیمارستان ، توجه به تحرک کاربر بسیار مهم است. آیا آنها به تنهایی قادر به داخل و خارج شدن از تخت هستند؟ امنیت پاها چقدر است؟ اینکه چقدر توانایی انجام مانور در داخل تخت و خارج از تخت را دارد ، این اطلاعات به شما کمک می کند تا سطح حمایت از بیمار هنگامی که روی تخت است مشخص شود. به عنوان مثال ، اگر کاربر نتواند خود را به راحتی درون تخت تنظیم کند ، در این صورت ممکن است به تنظیمات اضافی تخت های نیمه برقی یا برقی کامل نیاز داشته باشد.

اجاره تخت بیمارستانی مدرن و طبی

 

ویژگی های مدرن تحت بیمارستانی

بالا بردن سر (معروف به موقعیت فاولر) می تواند مزایایی را برای بیمار ، کارکنان یا هر دو فراهم کند. از موقعیت فاولر برای نشستن بیمار به صورت ایستاده برای تغذیه یا برخی فعالیتهای دیگر استفاده می شود ، یا در بعضی از بیماران می تواند تنفس را راحت کند یا به دلایل دیگری برای بیمار مفید است.

بالا بردن پا می تواند به سهولت به حرکت بیمار کمک کند و همچنین ممکن است برای برخی شرایط لازم باشد بالا و پایین آوردن ارتفاع تخت می تواند کمک کند تا بیمار بتواند از رختخواب خارج شود و یا مراقبان بتوانند با وی کار کنند. اجاره  تخت بیمارستانی را از مرکز فروش اصلی پیگیر شوید در صورت اطلاعات بیشتر درباره تجهیزات تخت با ما در ارتباط باشید.

تختخواب های مخصوص برای اجاره تخت بیمارستانی

بسیاری از تخت های بیمارستانی تخصصی نیز برای درمان موثر آسیب های مختلف تولید می شوند. اینها شامل تخت های ایستاده ، تختخواب های متحرک و تخت های قدیمی است. اینها معمولاً برای معالجه صدمات کمر و ستون فقرات و همچنین ضربه شدید استفاده می شوند. این نوع تخت ها بسیار مناسب برای بیمارانی است که دوره کوتاه مدتی را می گذرانند و می خواهند تخت را اجاره کنند مثلا برای بیمارانی که کرونایی هستند فروش و اجاره تخت بیمارستانی عالی به نظر می رسد.

 

ا

چه مدت به تخت نیاز خواهد بود؟

اگر مدت طولانی مدت از کاربر در رختخواب مراقبت شود و یا بیش از 15 ساعت در روز در رختخواب بماند ، یک تخت تمام برقی ممکن است بهترین انتخاب برای راحتی طولانی مدت او باشد. از طرف دیگر ، تختخواب های دستی یا نیمه برقی هر دو برای استفاده بیشتر در کوتاه مدت طراحی شده اند و برای راه حل های کوتاه مدت می توانند گزینه بهتری باشند.

تختخواب های بیمارستانی و تخت های ایمنی و امنیتی را برای کودکانی که نیاز به مراقبت پزشکی دارند فراهم می کنند. آنها از طرفین با استفاده از نرده های بلند از هر طرف برای کمک به نگه داشتن کودکانی که در معرض خطر افتادن از رختخواب هستند و یا ممکن است برای خانم های باردار استفاده می شوند.

دسته‌بندی نشده

اجاره تخت بیمارستانیاجاره تخت بیمارستانی طبق قراردادتخت بیمار دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat