اجاره انواع تخت بیمارستانی

اجاره تخت بیمارستانی از جمله خدمات بسیار مهمی است که برای بهبود حال بیماران و در جهت رفاه حال خانواده های آنها صورت می گیرد.یکی از تجهیزات مهم در بسیاری از بیمارستان ها تخت بیمارستانی است که برای استفاده ویژه بیماران طراحی شده است، البته این تخت ها صرفا برای بیمارستان ها نیستند و میتوان از آنها در خانه سالمندان، کلینیک، مطب،سالن ماساژ و حتی در خانه نیز استفاده کرد.

تخت های بیمارستانی هم مانند بسیاری از محصولات دیگر،انواع مختلف با قابلیت های مختلفی دارند و ما قصد داریم در این مطلب به بررسی انواع آنها بپردازیم.همچنین در صورتی که قصد خرید یا اجاره تخت بیمارستانی برقی یا دستی را دارید از طریق شماره تماس انتهای صفحه اقدام نمایید.

از آنجایی که خرید تخت بیمارستانی نیاز به هزینه بالایی دارد، بنابراین اجاره تخت بیمارستانی سبب صرفه جویی در هزینه های درمان می شود و طراحی اجاره تخت بیمارستانی به منظور رفاه حال بیماران صورت گرفته است. بسیاری از افراد تخت های بیمارستانی را برای استفاده از بیماران خود در منزل به کار می‌برند.

اجاره انواع تخت بیمارستانی از تجهیزات پزشکی اکبری در مدل های مختلف مکانیکی و برقی  تک شکن، دو شکن و سه شکن با کیفیت بالا و قیمت مناسب صورت می گیرد. این تخت ها با توجه به مدلی که دارند، اجاره آن ها دارای قیمت های متفاوتی می باشد.

تخت بیمارستانی باید دارای ویژگی های مختلفی باشد.از جمله این ویژگی‌ها می‌ توان به مواردی مانند داشتن ریل ها و حفاظ های کناری اشاره کرد که بتوان آنها را باز و بسته کرد. یکی دیگر از ویژگی هایی که تخت بیمارستانی باید داشته باشد، کنترل کننده هایی به منظور تنظیم اتوماتیک پارامترهای تخت است. همچنین ارتفاع کلی تخت و قسمت های سری و پایین تخت باید قابلیت تنظیم شدن را داشته باشند.

اجاره تخت بیمارستانی برقی

اجاره تخت بیمارستانی برقی در مدل های مختلفی صورت می گیرد. به طور کلی تخت های بیمارستانی برقی دارای سه دسته می باشند. حالت های مختلف این تخت ها برای بیمار و راحتی او از طریق افزایش تعداد شکن ها بالا می رود.

  • تخت های بیمارستانی یک شکن: در این نوع تخت ها تنها زاویه تغییر پیدا می کند.
  • تخت بیمارستانی دو شکن: این نوع تخت ها قسمت سر و پای تخت می تواند تغییر زاویه داشته باشد.
  • تخت های بیمارستانی سه شکن: بهترین نوع تخت های بیمارستانی که می توان نام برد این نوع تخت ها هستند. این دسته از تخت های بیمارستانی دارای قسمت متحرک در میان سر و پای تخت می باشد.

کرایه تخت بیمارستانی مکانیکی و برقی

کرایه تخت بیمارستانی امروزه بسیار مرسوم شده است. با اجاره تخت های بیمارستانی در منازل می توان راحتی کامل بیماران در منزل را فراهم کرد. اما برای انتخاب تخت بیمارستانی باید به چند نکته مهم دقت کرد.
برای بیمارانی که سالخورده هستند و در طول روز مدت زمان زیادی روی تخت اوقات خود را سپری می کنند، بهتر است که از تخت های الکترونیکی سه شکن استفاده کرد. بیمار بر روی این تخت می ‌تواند تمامی حالت‌های نشستن، درازکش و نیمه درازکش را داشته باشد. قسمت بالا و پایین تخت بیمارستانی نباید بیش از حد بلند باشد تا بیمار بتواند به راحتی محیط اطراف خود را مشاهده کند. مدت زمان استفاده بیمار از تخت نیز بسیار مهم می ‌باشد. اگر بیماری مدت زمان زیادی از تخت استفاده می‌ کند باید بهترین مدل را برای او در نظر گرفت.

قیمت اجاره تخت بیمارستانی 

قیمت اجاره تخت بیمارستانی  با در نظر گرفتن مدل تخت مشخص می شود. چون هزینه خرید تخت بیمارستانی خیلی بالا است، به همین دلیل اجاره تخت های بیمارستانی در منزل به صرفه تر خواهد بود. اجاره تخت های برقی معمولا از قیمت بیشتری برخوردار است.
برای بیمارانی که قرار است مدت کوتاهی از تخت بیمارستانی استفاده‌ کنند، اجاره تخت به صرفه تر می باشد. به طور کلی تخت های بیمارستانی دارای دو نوع برقی و مکانیکی هستند. برای اجاره تخت بیمارستانی  می توان از طریق تماس با مراکزی که این تخت ها را اجاره می دهند، قیمت اجاره آنها را دریافت کرد و سپس این تخت ها را درب منزل تحویل گرفت. برخی از این مراکز نصب، راه اندازی و آموزش دستگاه های همراه تخت را با کمک پرسنل مجرب خود انجام می دهند.

اجاره تخت بیمارستانی در خیابان ولیعصر تهران

اجاره تخت بیمارستانی درخیابان ولیعصر تهران ، موجب راحتی بیماران در منزل برای استراحت شده است. هنگام انتخاب تخت بیمارستان باید به کیفیت اسکلت تخت، آهن به کار برده شده در آن، موتورهای تخت و همچنین پشتیبانی مناسب آن دقت کرد.

در صورتی که به این نکات توجه شود، بیمار می تواند دوران بیماری خود را با را با آرامش بیشتری سپری کند و دیگر خبری از درگیر شدن برای خرابی های تخت نیست. تخت برقی سه شکن دارای قابلیت های مختلفی می باشد که از این قابلیت ها می توان به تنظیم ارتفاع، کنترل کامل سرتخت و ای بی اس، محافظ تخت مفصلی و هندل دستی اشاره کرد. انواع تخت بیمار مکانیکی شامل تاشو، دو شکن و سه شکن با هندل دستی درجه یک و محافظ تخت تولید می شوند.

کرایه تخت بیمارستانی در خیابان ولیعصر تهران

کرایه تخت بیمارستانی درولیعصرتهران را می توان در مدل های مختلف انجام داد. تخت های بیمارستانی به منظور استراحت بیماران در خانه خود به بیمار اجاره داده می شوند. تخت بیمارستانی یک وسیله کاربردی و مهم برای استراحت بیماران و افرادی که تحرک ندارند، است.
کرایه تخت بیمارستانی در جمهوری تهران، معمولاً به شکل الکتریکی و مکانیکی تولید می شوند و این تخت ها با گارانتی و خدمات پس از فروش اجاره و به فروش می رسند. تخت های مکانیکی با اهرم به صورت دستی تولید شده اند و در آنها یک اهرم بلبرینگی وجود دارد که می توان با کمک آن ها حالت تخت را تغییر حالت داد‌.
همچنین این تخت ها به شکل یک شکن، دو شکن و سه شکن هستند و قابلیت تنظیم ارتفاع را دارند. در قسمت بالا تنه تخت های بیمارستانی یک شکن یک اهرم که در قسمت پایین تخت قرار دارد، موجب می شود تا تخت به سمت بالا کشیده ‌شود و به شکل ۹۰ درجه تغییر پیدا می کند. اگر نیاز باشد می‌توان تخت را لگن خور کرد. این تخت ها برای افرادی که دارای وزن بالا و تحرک کم هستند، مناسب خواهند بود.

برای اطلاع از آخرین قیمت تخت بیمارستانی و مشاوره با کارشناسان فروش با ما تماس بگیرید

مقالات تخت بیمارستانی

اجاره تخت بیمارستانی در تهراناجاره تخت بیمارستانی لگن دار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat