صندلی همراه بیمار:

صندلی تختخواب شو بیمارستانی یا صندلی همراه بیمار یکی از تجهیزات هتلینگ بیمارستانی است که برای رفاه و راحتی همراهان بیماران در نظر گرفته شده است.این صندلی ها با راحتی و ابعاد متناسبی که دارند، برای نشستن و استراحت همراهان بسیار مناسب بوده و هم چنین برخی مدل ها نیز با قابلیت تخت خواب شدن، آسایش بیشتری برای کاربر فراهم می سازند.

مشخصات صندلی همراه بیمار:

  • دارای فوم سرد و راحت
  • قابلیت جمع شدن و باز شدن آسان
  • دارای 4 چرخ روان برای جابجایی راحت
  • مجهز به سبدی در زیر تخت و یا نشیمن صندلی جهت قرار دادن لوازم همراه
  • مجهز به میز تاشوی کوچک در کنار دسته ی صندلی در برخی مدل ها

کاربرد صندلی تختخواب شو بیمارستانی

صندلی تخت شو یا صندلی همراه بیمار در مکانهای گوناگون با کاربردهای متفاوت در رنگهای متنوع استفاده می شود. صندلی تخت شو در مکانهایی مانند بیمارستانها و محیطهای اداری (جهت استراحت کوتاه مدت) مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع صندلی تخت شو با روکش پارچه جهت استفاده در منازل نیز کاربرد دارد.

صندلی تختخوابشو یا به اصطلاح صندلی همراه بیمار از شاسی فلزی محکم و مقاومی برخوردار است و تمامی مراحل جوشکاری و ساخت آن کاملا صنعتی است. همچنین برای اینکه شاسی فلزی در مقابل رطوبت نیز مقاوم باشد وعمر فلز و رنگ بیشتر شود رنگ شاسی صندلی همراه بیمار کاملا کوره ای است و شاسی فلزی صندلی تخت خواب شو در مناطقی که رطوبت بالایی دارند در مقابل زنگ زدگی مقاوت بالایی دارد.چرخهای عقب صندلی تخت خوابشو ترمزدار وبا کیفیت درجه یک می باشد. همچنین کف صندلی تخت شو چوب یا ام دی اف ۱۶ میلیمتر کار شده است که در مجموع شاسی و کف صندلی همراه بیمار تحمل وزنهای بالا را به راحتی داراست.درصندلی تختشو ، یک لایه اسفنج فشرده درجه یک بکار رفته که باعث راحتی هنگام خواب یا استراحت می شود. روکش صندلی تخت شو معمولا از چرم مصنوعی است که بنا به سفارش مشتری کیفیت چرم متغیر می باشد.

ابعاد صندلی تخت شو در حالت بسته:

عرض: ۶۰سانتیمتر
ارتفاع از زمین تا نشیمن: ۴۳ سانتیمتر
عمق : ۹۰ سانتیمتر

ابعاد صندلی تخت شو در حالت تخت خواب:

طول حالت تخت شو: ۱۹۰ سانتیمتر
عرض: ۶۰سانتیمتر
ارتفاع از زمین تا نشیمن: ۴۳ سانتیمتر

خرید صندلی تخت شو بیمارستانی 

برای خرید صندلی تخت شو بیمارستانی  شما می توانیداز طریق تماس با تجهیزات پزشکی اکبری جهت خرید و انتخاب تخت مناسب مشاوره بگیرید و در سلامت بیماران خود گامی موثر بردارید، همچنین شایان به ذکر می باشد که  گروه مهندسی پزشکی اکبری با سابقه ی طولانی در زمینه پخش انواع تخت بیمارستانی از جمله  تخت بیمارستانی برقی ، تخت بیمارستانی لگن دار ،تخت بیمارستانی تک شکن ،تخت بیمارستانی دو شکن ، تخت بیمارستانی سه شکن ،تخت معاینه و … تخت ماساژ و انواع مختلف ویلچر فعالیت دارد و گارانتی محصولات خود را تضمین می کند.

برای اطلاع از آخرین قیمت تخت بیمارستانی و مشاوره با کارشناسان فروش با ما تماس بگیرید

مقالات لوازم بیمارستانی

صندلی تخت شو بیمارستانیصندلی همراه بیمار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat