کاربرد کمد کنار تخت بیمار

کمد کنار تخت بیمار در کنار تخت های مراقبت های عمومی ، برای سهولت در امر پرستاری و پذیرایی از سالمند یا بیمار ، در منزل یا بیمارستان تجهیزات جانبی دیگری لازم است .جهت قرار دادن وسایل و تجهیزات بیماران و همراهان بیمار جهت استفاده در مراکز درمانی و بیمارستانها در مدل های مختلف با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت توسط تجهیزات پزشکی اکبری ارائه میشود.  کمد کنار تخت چرخدار ، یکی از این لوازم است که برای نگهداری لوازم شخصی و دارو و … بسیار مفید و کاربردی است ..وجود کمد کنار تخت باعث دسترسی راحت و آسان بیمار و همراه وی می گردند.

اجزای لاکر یا  کمد کنار تخت بیمارستانی

طراحی این کمدها به گونه ای است که داری قسمت های متعددی می باشد. در قسمت اول آن که در قسمت پایین کمدها قرار گرفته است فضای بزرگتری به منظور قرارگیری وسایلی مانند ساک بیمار، کفش، ساک همراه بیمار، کیف و … تعبیه شده است. در قسمت دوم که در بالای کمدها قرار دارند، فضای کوچکتری در نظر گرفته شده و متناسب با قرارگیری موبایل، عینک، کتاب، دارو و چیزهایی نظیر آن ها می باشد. این کمد ها مناسب استفاده در مراکز درمانی و پزشکی مانند بیمارستان ها، مراکز بهداشتی درمانی، کلینیک ها، درمانگاه ها و غیره می باشند.

مواد تشکیل دهنده لاکر بیمارستانی

لاکر ها باید از موادی تشکیل شوند که قابلیت ضدعفونی کردن داشته و قابل شستشو باشند. مواد لایه ای مورد استفاده برای اسکلت، قبل از به کار بردن روکش تزئینی پلاستیکی کمدها نباید دارای ضخامت کمتر از 15 میلی متر باشند. قسمت زیرین اسکلت کمد کنار تخت بیمارستانی باید از چوب پهن برگ 18 میلی متر بوده و به لبه های بدون حفاظ پرچ شده به پایه های اسکلت کمد کنار تخت متصل گردد یا با قاب های چوبی پهن برگ، با چوب های عمودی چهار چوب و ریل ها با سطح مناسب جهت تضمین به پیچ های چرخ های کمد متصل شود. این الزامات جهت فراهم آوردن ایمنی و استحکام چرخ کمد بیمارستانی و فنرها می باشد. در نظر داشته باشید که چرخ ها نباید به چوب های با کیفیت پایین پیچ شوند.

ضخامت قفسه ها و تقسیم بندی های کوتاه نباید کمتر از 12 میلی متر باشد و در صورت استفاده از خرده چوب به عنوان متریال سازنده نباید کمتر از 15 میلی متر باشد.

بدنه کمد:

بدنه و ساختار اصلی کمد باید دارای استحکام بسیار بالایی باشد که در صورت قرار دادن عکس ها و وسایل سنگین وزن همراهان بیمار اتفاقی برای محصول پیش نیاید ، مشاهده شده است که در مراکز درمانی و همراهان بیمار به علت عدم توجه و نداشتن شناخت کافی از تجهیزات بیمارستانی وسایل بسیار سنگینی را بر روی کمد کنار تخت بیمارستانی قرار دادم  که باعث آسیب دیدگی کمد کمتر شده اما کلیه تجهیزات و کمد های ارائه شده در فروشگاه پزشکی اکبری دارای استقامت و استحکام بسیار بالایی می باشد و در صورت ضربه خوردن و برداشتن اجسام سنگین دچار آسیب دیدگی نخواهد شد.

رویه کمد:

رویه کمد کنار تخت باید قابلیت ضدعفونی کردن و شستشو توسط محلول های ضدعفونی کننده بیمارستانی بسیار قوی خورنده را داشته باشد ، توجه کنید که محصولات ارائه شده در فروشگاه پزشکی کار این قابلیت را با خود به همراه دارد.

چرخ های کمد :

این چرخ ها ی کنار تخت بیمارستانی باید دارای استحکام و تحمل وزن بسیار بالایی باشند و همچنین از روندگی بالایی برخوردار باشند که در صورت نیاز به جابجایی به راحتی حمل و نقل شود.چرخ های مورد استفاده در لاکرها دارای قطر های 5 و 7.5 بسته به سلیقه تولیدکننده و متناسب با تخت بیمارستانی استفاده می گردد. این چرخ ها از پلی آمید ها یا PVC تولید گردیده و قابل شستشو و ضدعفونی می باشند. در کمدها ترجیح داده می شود به منظور جلوگیری از زنگ زدگی و ایجاد سروصدا از چرخ های فلزی استفاده نشود. چرخ های مورد استفاده در لاکرها عموما به دو دسته گردان ترمزدار و گردان بدون ترمز تقسیم می گردند. به طور معمول از چرخ های ترمزدار برای جلوگیری از حرکت ناگهانی کمد ها استفاده می شود که در بازار از آن ها استقبال بیشتری می شود.

کشوهای کمد:

کشو ها و کمد ها باید دارای فضای مناسب جهت قرار دادن تجهیزات و وسایل بیمار و همراهان وی باشند.

رنگ بدنه :

رنگ بدنه محصول باید قابلیت ضدعفونی کردن و شستشو و ضدعفونی با محلول های خورنده بیمارستانی را با خود به همراه داشته باشند.

برخی از لاکر های بیمارستانی دارای بدنه فایبر می باشند که معمولا دارای استحکام بسیار بالایی می باشند و هم قابل شستشو با محلول های بیمارستانی هستند و هم کشو و کمد های مطلوب و قابل قبولی را با خود به همراه دارند.

خرید و قیمت لاکر و کمد کنار تخت بیمارستانی :

قیمت انواع لاکر و کمد بیمارستانی در تجهیزات پزشکی اکبری بسیار مناسب و مطلوب می باشد و با توجه به کیفیت اجناس و اقلام ارائه شده در این فروشگاه همواره بهترین قیمت ها را برای شما عزیزان به همراه داریم.همچنین برای دریافت مشاوره جهت خرید انواع لاکر بیمارستانی می توانند با شماره تلفن تماس بگیرید و از واحد فروش ما مشاوره بگیرید.

فروشگاه تجهیزات پزشکی اکبری با توجه به سطح قیمت ها در بازار و کیفیت ارائه شده محصولات بالاترین کیفیت محصولات را با بهترین قیمت برای شما عزیزان به همراه دارد توجه نمایید اگر قیمت محصولات و درکنار کیفیت محصولات بگذارید و با محصولات مشابه در بازار یک مقایسه بسیار ساده انجام دهید متوجه خواهید شد که این فروشگاه  بالاترین کیفیت محصولات را با بهترین قیمت و بهترین شرایط فروش و ارسال کالا را برای شما عزیزان ارائه خواهد داد .

تجهیزات پزشکی اکبری تولیدکننده و توزیع کننده انواع تخت بیمارستانی و سایر تجهیزات بیمارستانی، برای خرید انواع تخت های بیمار( بیمارستانی و خانگی )  شما می توانید از طریق تماس با تجهیزات پزشکی اکبری جهت خرید و انتخاب تخت مناسب مشاوره بگیرید و در سلامت بیماران خود گامی موثر بردارید، همچنین شایان به ذکر می باشد که  گروه مهندسی پزشکی اکبری با سابقه ی طولانی در زمینه پخش انواع تخت بیمارستانی از جمله  تخت بیمارستانی برقی ، تخت بیمارستانی لگن دار ،تخت بیمارستانی تک شکن ،تخت بیمارستانی دو شکن ، تخت بیمارستانی سه شکن ،تخت معاینه و … تخت ماساژ و انواع مختلف ویلچر فعالیت دارد و گارانتی محصولات خود را تضمین می کند.

برای اطلاع از آخرین قیمت تخت بیمارستانی و مشاوره با کارشناسان فروش با ما تماس بگیرید

تجهیزات پزشکی اکبری را در اینستاگرام دنبال کنید.

مقالات لوازم بیمارستانی

قیمت کمد کنار تخت بیمارلاکر بیمارستانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat